Töötajad

Õpetajad

1. Andrus Kompus direktor andrus[ätt]kuldre.ee
2. Karin Hellamaa õppealajuhataja, inglise keel karin[ätt]kuldre.ee
3. Kaire Jõela algõpetus, 1. kl. klassijuhataja, emakeele tugiõpe, Ettevõtliku Kooli koordinaator kaire[ätt]kuldre.ee
4. Heli Kuulmets kunstiõpetus, ajalugu, inimeseõpetus, 8. kl. klassijuhataja, õpiabi õpetaja heli[ätt]kuldre.ee
5. Triinu Elvet  algõpetus, 3. kl. klassijuhataja, abiõpetaja triinu.elvet[ätt]kuldre.ee
6. Kadri Hillak huvijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
7. Aime Saar algõpetus, 2. kl. klassijuhataja aime[ätt]kuldre.ee
8. Sirli Hellamaa muusikaõpetus sirli[ätt]kuldre.ee
9. Kaija Klaar matemaatika, 4. kl. klassijuhataja kaija.klaar[ätt]gmail.com
10. Tiina Ruusmaa loodusteadused, 5. kl. klassijuhataja tiina[ätt]kuldre.ee
11. Margus Klaar kehaline kasvatus margus[ätt]kuldre.ee
12. Joosep Loost ajalugu, ühiskonnaõpetus, füüsika  joosep.loost[ätt]mail.ee
13. Tiina Paeglis vene keel, käsitöö, 7. kl. klassijuhataja tiina.meho[ätt]kuldre.ee
14. Tiiu Kungus eesti keel ja kirjandus, 9. kl. klassijuhataja tiiu[ätt]kuldre.ee
15. Andres Kapp poiste tööõpetus andres.kapp[ätt]kuldrekool.edu.ee
16. Hilja Varov pikapäevarühma õpetaja hilja[ätt]kuldre.ee
17. Triinu Taits sotsiaalpedagoog 0,5, eripedagoog 0,5, 6. kl. klassijuhataja triinu[ätt]kuldre.ee, +372 5621 9445
18. Kairi Peedel inglise keel kairipeedel[ätt]hot.ee

 Personal

20. Margus Mäerand majandusjuhataja margus.maerand[ätt]kuldre.ee
21. Kati Pang sekretär sekretar[ätt]kuldre.ee
22. Margus Neider IT spetsialist, arvutiõpetus margus.neider[ätt]kuldre.ee
23. Hille Kärgenberg koristaja  
24. Eve Mõttus koristaja  
25. Gerda Müür koristaja  
26. Taimi Jõõras köögitööline  
27. Anu Lepik kokk  kokk[ätt]kuldre.ee
28. Triin Kõiv köögitööline